Bayrak Düştüğü Yerden Kalkar

Ana sayfa Forumlar Site Duyurulari Bayrak Düştüğü Yerden Kalkar

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son KaraHun’in profil fotoğrafı KaraHun tarafından 2 ay 2 hafta önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    KaraHun’in profil fotoğrafı
    KaraHun
    Katılımcı

Arkadaşlar şahsen ben forumu yoğun işlerim nedeni ile genelde konulara angaje olmamak adına okumak için takip ediyordum. Savunma sektörü, sanayi vb konularda diğer forumlara kıyasla Türk forumu, bizim gönlümüzden ve gözümüzden konuları değerlendirilebiliyor.

Malum bizans forumu ve benzer farklı tonlardaki forumlar bizim Milletimizin ve kültürümüzün çoğunluğunun ufku ile örtüşmüyor.

SavunmaTürk yerine devam önerisi yapılan forumun katılımcıları benzer olsa da ismen, ve amaç olarak farklı görünüyor.

Ben Ülkemizin SavunmaTürk vizyonuna, mesajlarına özellikle bu dönemlerde ihtiyacının olduğunu düşünüyorum. Eskisi gibi geniş katılımlı ve açık üyelik ile devam etmek gücü artıracaktır.
    Çok uçlara gitmediği sürece fikir tartışmasının yararlı olduğunu biliyoruz.

SavunmaTürk yerine önerdiğimiz forumda ciddi bir katılım görünmüyor. Üye sayısı uzun süredir sabit 73 lü rakamlarda, günde bir kaç mesaj ancak görünüyor.

Önceki SavunmaTürk site yapısı ve bir kısım mesajlar için

SavunmaTürk Arşiv
    yararlı olabilir.

Sitede turuncu renkli arka plan kırmızı ile değiştirilir ve mesajlara yönelik küçük font thematik çalışma yapılır ise hiç bir problem kalmayacaktır.

Önceki forum yapısına zenginlik olarak yetkin üyeler belli konuları blog yazısı şeklinde de paylaşabilirler.

Naçizane öneri.

Selamlar

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.