TANIŞMA

Ana sayfa Forumlar Tanisma TANIŞMA

Bu konu 22 yanıt ve 18 izleyen içeriyor ve en son Sinan Çağri Kurt’in profil fotoğrafı Sinan Çağri Kurt tarafından 2 ay 2 hafta önce tarihinde güncellendi.

8 yazı görüntüleniyor - 16 ile 23 arası (toplam 23)
  • Yazar
    Yazılar
    BBC’in profil fotoğrafı
    BBC
    Katılımcı

Kaç kere banlandım,attığım yorumlar yetkililerin egolarını tatmin etmeyince banlıyorlardı, değil mi sayın sntrk?
    sntrk kafayı yemişti,BBC deyip benimle alakası olmayan 4-5 üyeyi forumdan attı Rusya hakkında yorumlar attığı için.Foruma ilk uye olduğunda bizden tafsiye isterdin, üstad yorumlarınızı beklerim diye özel mesaj atardın değil mi sntrk? Yetkili oldun göklerde uçmaya başladın,üyeler eskiden paylaşılan fotoğrafları paylaştığı için bile banlıyordun,iyice delirmişin, forum yetkilileri de seni uyarmadı, artık haddini bilmen gerekiyordu/
    Bu sefer de ben seni banlayayım dedim sntrk ve foruma saldırdım, eski paylaşımlarin hepsi gitti, geri getirmenin şansı yok artık!!!

TURAN ve erTÜRKer forumdan gidince forumun iyice tadı kaçmıştı, son 5-6 ayda genellikle saçma sapan paylaşımlar yapıldı.

sntrk34’in profil fotoğrafı
    sntrk34
    Katılımcı

Komik suçlamalarda bulunmuşsun ama hadi ben olgunlukla cevap vereyim.Sana forumdaki bazı süreçleri anlatayım.

İlk olarak hiçbir yetkili kendi kafasına göre kara veremez birini atamaz.Biri forumdan atılacaksa yada ceza verilecekse beraber konuşularak karar verilir ve müsait olan yekili ceza kararı verilmişse uygular.Yani cezayı uygulayan yetkili ortak aklın kararını uygulamıştır.

İkincisi eğer birkişi forumdan atıldıysa farklı bir isimle foruma dönmesine müsade edilmez.Farklı isimlerle isterse kırk kere denesin genede banlanır.

Birine ceza verirken ince eleyip sık dokuruz kafamızdan bu şudur diye mimleyip uzaklaştırmayız haksız yere kimseyi banlamadık ceza vermedik.

BBC’in profil fotoğrafı
    BBC
    Katılımcı

Yani,demek istediğin şu ki,ben sütten çıkan ak kaşığım ve forumun içine ettiysem hep birlikte karar vererek ettik. Kusura bakma bu sefer de BBC beni banladı demek istiyorsun.

Forum yöneticisiyle konuş,yine seni yetkili yapsın ve çıplak forumdan beni gene atabilirsin …))

Forumu kapattığımda bir anda olgunlaştın,gökten indin değil mi.

Magneto’in profil fotoğrafı
    Magneto
    Katılımcı

BLN-55 üstadım ben Magneto. Yeni forum adresine kayıt olabilirsin Savunmatürk ailesi olarak bizler oradan devam ediyoruz.

http://forum.defenceturk.net/index.php

oğuz18’in profil fotoğrafı
    oğuz18
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar. Eski forumun kapanmasına çok üzüldüm. Aylardır yeniden açılır diye umutla bekledim. Olmadı; ama yinede yeniden güzel bir başlangıçla SAVUNMATÜRK ailesinin bir araya geldiğini görmek beni çok mutlu etti.

Hepimiz için hayırlı olsun. Tüm arkadaşlara başarılar..

emre’in profil fotoğrafı
    emre
    Katılımcı

Tam olarak ne oldu foruma ? herkese selamlar saygılar …

emre’in profil fotoğrafı
    emre
    Katılımcı

skywolf un forumundan gidiyoruz yani 🙂

Sinan Çağri Kurt’in profil fotoğrafı
    Sinan Çağri Kurt
    Katılımcı

Herkese iyi günler, Bi askere gittim geldim bizim forum çökmüş, Yeni forumda referans istiyor kimi referans gösterebilirim? Eski forumda nickim neosinan dı?

8 yazı görüntüleniyor - 16 ile 23 arası (toplam 23)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.